CEZA MAHKEMELERİ BİLİRKİŞİ LİSTESİ


T.C.
S İ V A S
Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi
Adalet Komisyonu Başkanlığı

CEZA MUHAKEMESİ KANUNUNA GÖRE SİVAS ADLİ YARGI İLK DERECE MAHKEMESİ ADALET KOMİSYONU BAŞKANLIĞINCA DÜZENLENEN YEMİN EDEN BİLİRKİŞİLERDEN OLUŞAN 2017 BİLİRKİŞİ LİSTESİ

 
Sıra No Adı Soyadı Bölüm Uzmanlık Dalları Unvanı Varsa Çalıştığı Kurum veya Kuruluş
1 GÖKHAN DÖNMEZ İNŞAAT MÜHENDİSİ İNŞAAT MÜHENDİSİ SİVAS İL ÖZEL İDARESİ
2 BİROL ARSLANHAN MAKİNE BİLİRKİŞİSİ MAKİNE TEKNİKERİ SİVAS İL ÖZEL İDARESİ
3 Hasan ÇELİK Trafik Kazaları Uzmanı Trafik Polisi Bölge Trf. Den. Şb. Müd.
4 Ömer KİŞİ Tütün Teknoloji Mühendisliği Tütün Teknoloji Mühendisi Sivas İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü
5 Coşkun IRMAK Elektrik Elektronik Mühendisliği Elektrik Elektronik
Mühendisi
Sivas İl Özel İdaresi
6 Ali YILDIZ MAKİNE BİLİRKİŞİSİ Makine Mühendisi SİVAS İL ÖZEL İDARESİ
7 Erdi KÖMÜRLÜOĞLU İnşaat Mühendisliği İnşaat Mühendisi Sivas İl Özel İdaresi
8 Ahmet GEZER Trafik Bilirkişisi Baş Polis Memuru Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürü
9 İLKER CENGİZ Makine Mühendisi, B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı Makine Mühendisi Karayolları Genel Müdürlüğü
10 Ali BÜYÜKGÜLEN Bilişim Uzmanlığı Polis Memuru Sivas İl Emniyet Müd. Siber Suçlarla Mücadele Şb Müd.
11 Mehmet Burhan VURAL Trafik Kazaları Uzmanı Trafik Teknik Elemanı Karayolları 161.Şube Şefliği
12 İsmet HAVSUT İnşaat Mühendisliği İnşaat Mühendisi Tepeler Gayrimenkul A.Ş.
13 İsmet ÇAĞLAYAN Elektrik Elektronik Mühendisliği Elektrik Elektronik Mühendisliği Çağlayan Mühendislik
14 UTKU GÜLER Muhasebe Mali Müşavir STM DAY TÜK MAL VE SANAL MAĞ .A.Ş
15 Orhan TEL İnşaat Mühendisliği İNŞAAT MÜHENDİSİ Serbest
16 Hakan KÜTÜKCÜOĞLUGİL JEOFİZİK MÜHENDİSİ JEOFİZİK MÜHENDİSİ DSİ 19. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
17 ALPASLAN KOÇTEPE Hesap Uzmanlığı, Bankacılık Mali Müşavir Erdem Mali Müşavirlik
18 Abdullah ATILGAN Trafik Kazaları Uzmanı, Tetkik ve inceleme Baş Polis Memuru Sivas Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müd.
19 Abdurrahman SEĞMEN Trafik Kazaları Uzmanı, Trafik Bilirkişi Başpolis Memuru Sivas Bölge Trafik Şube Müd.
20 Ahmet ŞENYURT Elektrik Mühendisliği Elektrik Mühendisi Sivas İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü
21 İbrahim ÖZTÜRK Makine Müdendisi Makine Mühendisi Karayolları 16.Bölge Müdürlüğü
22 Sinan ŞİMŞEK Mimar Mimar Sivas İl Özel İdaresi
23 Ergun ÇAĞMAN Harita Kadastro Kadastro Teknisyeni Sivas Kadastro Müdürlüğü-Suşehri Kadastro Birimi
24 Ömer Aydın ARSLAN Harita Kadastro Kadastro Teknikeri Sivas Kadastro Müdürlüğü-Suşehri Kadastro Birimi
25 Muharrem ÖRGÜN Harita Mühendisliği Harita Mühendisi Sivas Kadastro Müdürlüğü/Suşehri Kadastro Birimi
26 Ömer YILMAZ Olay Yeri İnceleme, Kimlik Tespit, Parmak izi, Adli Fotoğrafçılık Polis Memuru Sivas İl Emniyet Müdürlüğü
27 Murat ÇINAR SMMM İşletme, Muhasebe, Vergi,Sigorta SMMM Serbest
28 Edip ŞAHİN Makine Mühendisi Makine Mühendisi TCDD 4.Bölge Müdürlüğü Yol Servis Müdürlüğü
29 Hüseyin BEKMEZ İnşaat Mühendisi İnşaat Mühendisi TCDD 4.Bölge Müdürlüğü Yol Servis Müdürlüğü
30 Orhan GÜRBÜZ Balistik Ateşli Silah Uzmanı Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürü Sivas Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şube
31 Dursun ÇAVUŞOĞLU Polis Memuru Bilgi İşlem, Görüntü ve Ses Sistemleri Sivas İl Emniyet Müdürlüğü
32 Selçuk Çağlayan MALKOÇ Harita Kadastro Kadastro Teknisyeni Sivas Kadastro Müdürlüğü
33 Fatih ERGÜT Kimyager, İş Güvenliği Uzmanı Kimyager, İş Güvenliği Uzmanı Marka GIDA
34 Hamza YILDIRIM Tercüman Almanca -
35 Mustafa İLİK Silah Atış Eğitim Uzmanı, Silah Tamir Bakım Uzmanı Emniyet Amiri Sivas İl Emniyet Müdürlüğü
36 Mehmet ÇAKMAK Harita ve Kadastro Teknikeri Harita ve Kadastro Teknikeri, Fen Bilirkişisi Sivas Kadastro Müdürlüğü
37 Gültekin COŞKUN Maden Mühendisliği, Zemin Kaplamaları Güvenliği Maden Mühendisi Sivas Cumhuriyet Üniversitesi
38 Fatih ÖZDEMİR Ziraat Mühendisliği Ziraat Mühendisi Sivas İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü
39 İrfan Fikri CADOĞLU Jeoloji Mühendisliği Jeoloji Mühendisi DSİ 19. Bölge Müdürlüğü
40 Gürcan ARSLAN Jeoloji Mühendisi Jeolojik Konular DSİ 19.Bölge Müdürlüğü
41 Efgan SAĞIR Polis Memuru Trafik Kazası Bilirkişiliği Sivas İl Emniet Müdürlüğü
42 Barış YILDIRIM Ziraat Mühendisliği Ziraat Mühendisi S.S. Kayseri Pancar Ekicileri Kooperatifi
43 Hakan BOZBIYIK Ziraat Mühendisliği Ziraat Mühendisi Bozbıyık LTD. ŞTİ.
44 Hasan KAYA Elektrik Teknikeri Kaçak Elektrik, Tesisat Uygunluk Vatarantim Çim Fabrika
45 Dündar AKBULUT Jeoloji Mühendisliği Jeoloji Mühendisi Devlet Su İşleri 19. Bölge Müdürlüğü
46 İsmail AKTAŞ Harita Kadastro Şube Müdürü Tapu ve Kadastro XX. Bölge Müdürlüğü
47 Mustafa ÖZDEMİR Harita Kadastro Kadastro Teknisyeni Tapu ve Kadastro XX. Bölge Müdürlüğü
48 Ebubekir EYCE İnşaat Mühendisi Şantiye, Proje, Kesin Hesap Serbest İnşaat Mühendisi
49 Mehmet ÖZKAN Makine Yüksek Mühendisi Makine TCDD 4.Bölge Müdürlüğü
50 İbrahim KAYA Çevre Mühendisi ÇED, Kalite Yönetim Sistemi ve Gürültü Ölçümü Sivas Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü
51 Özgür GENÇ Çevre Mühendisi ÇED, Kalite Yönetim Sistemi ve Gürültü Ölçümü Sivas Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü
52 Tülay DEMİR Harita Kadastro Teknikeri Harita, Kadastro Sivas İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü
53 Mehmet Fatih YILDIZ Ziraat Mühendisliği Ziraat Mühendisi Sivas İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü
54 Süheyla KILIÇ Muhasebe, Mali Müşavirlik Mali Müşavir -
55 Ebubekir KALELİ Sosyal Güvenlik Denetmeni Sosyal Güvelik Hukuku Uzmanı Sosyal Güvenlik Kurumu
56 Ayşegül İNANIR Muhasebe Muhasebe ve Finans Netbor Plastik Boru A.Ş
57 Emine UÇAR İnsan Kaynakları Uzmanıo İşçilik Alacakları Uzmanı Netbor Plastik Boru A.Ş
58 Tuğrul IŞIN Harita ve Kadastro Mühendisliği Harita ve Kadastro
Mühendisi
Sivas Kadastro Müdürlüğü
59 Ömer Melih TAŞSETEN İnşaat Mühendisliği İnşaat Mühendisi Buruciye A.Ş.
60 Süleyman GÜLLE Elektrik Mühendisi Alçak Gerilim-Kaçak Elektrik Sivas İl Özel İdare Genel Sekreterliği
61 Özlem EYİNÇ Jeoloji Mühendisi İş Güvenliği Uzmanı Jeoloji Mühendisi İş Güvenliği ve SağlığıUzmanı İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü
62 Orhan KARAGÜL Kadastro Teknisyeni Harita-Kadastro Bilirkişisi Sivas Kadastro Müdürlüğü
63 Murat PALALI Yüksek Harita ve Kadastro Mühendisi Harita ve Kadastro Fen Bilirkişiliği, Gayrimenkul Değerleme ve Finansmanı Sivas Kadastro Müdürlüğü
64 Şaban Murat KIZILTAŞ Kadastro Teknisyeni Kadastro Teknisyeni Sivas Kadastro Müdürlüğü
65 Bilal KANDEMİR Harita Kadastro Kadastro Teknisyeni Sivas Kadastro Müdürlüğü
66 Burhan KAYGISIZ Elektronik Elektronik Bilişim Vatan Bilgisayar A.Ş.
67 Ebubekir ERYILDIZ Elektronik Elektronik Bilişim Uzmanı Vatan Bilgisayar A.Ş.
68 Ebru DURU Harita ve Kadastro Teknikeri Fen Bilirkişiliği, Harita ve Kadastro Sivas Kadastro Müdürlüğü
69 Sinan GÖĞSU Harita ve Kadastro Teknikeri Fen Bilirkişiliği, Harita ve Kadastro Sivas Kadastro Müdürlüğü
70 Sare TACLI Harita Kadastro Kadastro Teknisyeni Sivas Kadastro Müdürlüğü
71 Yunis KANTAR S.M Mali Müşavir Muhasebe, Mali Müşavir -
72 Adem TUTAR Harita ve Kadastro Harita ve Kadastro Sivas Kadastro Müdürlüğü
73 Emrullah KESİM Ziraat Mühendisliği Ziraat Mühendisi Sivas İl Sağlık Müdürlüğü
74 Ceyhun ŞİMŞEK Makine Mühendisi Makine Mühendis, Isıtma Tesisatı,Soğutma Tesisatı TCDD 4.Bölge Müdürlüğü
75 İlhan KARABULUT Trafik Kazaları Uzmanı Polis Memuru Trafik Tescil ve Denetleme Şb. Müd.
76 Selçuk TUTAR Harita ve Kadastro Teknikeri Fen Bilirkişisi, Harita, Kadastro, İmar Sivas Belediyesi Kamulaştırma Servisi
77 Özlem ÇAM Harita Teknikeri Harita, Kadastro Sivas İl Gıda ve Hayvancılık Müdürlüğü
78 Gamze GENCER ULUSU Harika Teknikeri Mimarlık ve Şehir Planlama Bölümü, Harita ve Kadastro Programı Sivas İl Gıda ve Hayvancılık Müdürlüğü
79 Hasan KIR Mali Müşavir Mali Müşavir -
80 Ebubekir KÜÇÜK Ziraat Mühendisi Ziraat Mühendisi Sivas Toprak ve Su Analiz Lab.
81 Fatih KIRMIT Kadastro Teknisyeni Kadastro Teknisyeni Sivas Kadastro Müdürlüğü
82 Neslihan KAÇAR Kadastro Teknisyeni Fen Bilirkişisi Sivas Kadastro Müdürlüğü
83 Üzeyir ARSLAN Harita ve Kadastro Teknikeri Fen Bilirkişisi, Harita, Kadastro, İmar Sivas Kadastro Müdürlüğü
84 Bolhan BUDAK Harita Kadastro Kontrol Memuru Sivas Kadastro Müdürlüğü
85 Tuğba ÖZDEMİR Harita Kadastro Kadastro Teknikeri Sivas Kadastro Müdürlüğü
86 Muhittin ŞENBAŞ Harita Kadastro Kadastro Teknikeri Sivas Kadastro Müdürlüğü
87 Atila KOÇ Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Serbest Muhasebeci Mali Müşavir -
88 Mustafa GÖKSU Mühendis Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisi Ena Harita Mühendislik
89 Sevgi ALKAN ÖZDEMİR Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Rehber Öğretmen Sivas Lisesi
90 Sevilay ŞAHİN Kadastro Teknisyeni Fen Bilirkişisi, Kadastro Bilirkişisi, Sivas Tapu ve Kadastro 20.Bölge Müdürlüğü
91 Sabri ŞANLI Harita Mühendisi Kadastro Tespit Bilirkişisi, İmar Bilirkişisi Sivas İl Özel İdaresi
92 Adem TUNÇ Harita Kadastro Kadastro Teknisyeni Sivas Kadastro Müdürlüğü
93 İlhan ÇAM Harita Kadastro Harita Teknisyeni Sivas Kadastro Müdürlüğü
94 Erdoğan KÖSE Bilgisayar Programcılığı Bilgisayar İşletmeni Sivas Adliyesi
95 Hacı Ali ERTAŞ Makina Mühendisliği Öğretim Üyesi Sivas Cumhuriyet Üniversitesi
96 Oğuz DEMİRKAYNAK Mali Müşavir Bağımsız Denetçi Mali Müşavir KGK Bağımsız Denetçi
97 Orhan GENCER Muhasebe, Mali Müşavirlik Mali Müşavir -
98 Tekin TAHTAKIRAN Muhasebe, Mali Müşavirlik Mali Müşavir -
99 Musa DEMİRKAYNAK Muhasebe, Mali Müşavirlik Mali Müşavir -
100 Eda KEKLİK Mimar Mimar-Restorasyon,Anıt Eserler, Koruma Amaçlı İmar TCDD 4.Bölge Müdürlüğü
101 Cabir DUMAN İnşaat Mühendisi Duman Kent Mimarlık Mühendislik Ltd.Şti İnşaat Mühendisi
102 Hidayet YÜCEKAYA İtfaiye Eri Yangın Bilirkişisi, Yangın Yeri İnceleme İnceleme Sivas Belediyesi
103 Halil İbrahim KARACA SMMM Vergi Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Mevzuatı Tuğra Kanepe Mob. İnş. Ltd.Şti
104 Harun ŞENOL Harita Kadastro Kadastro Kontrol Memuru Sivas Kadastro Müdürlüğü
105 Ferdi ERDOĞAN Elektrik Elektronik Mühendisliği Elektronik Elektronik Müh. Kangal Termik Santral E.Ü.A.Ş
106 Dilek Kemal IŞIN Mali Müşavir Muhasebe-Finans -
107 Nurullah AKTAŞ Mühendis Elektrik-Elektroknik ve Otomosyon Kangal Termik Santral E.Ü.A.Ş
108 Hakan BALCI Makine Mühendisi Makine Mühendisi Kangal Termik Santral E.Ü.A.Ş
109 Fatımatüz KOÇAK Mühendis Bilişim Suçları, Bilgisayar Donanım/Yazılım Kangal Termik Santral E.Ü.A.Ş
110 Yavuz DEMİR İnşaat Mühendisi İnşaat Mühendisi -
111 Ahmet Faruk CİĞER Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisi Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisi Sivas İl Özel İdaresi
112 Hakan SELEK - Mali Müşavir- Bağımsız Denetçi -
113 Fatma YÜCEL BEYAZTAŞ Hekim Adli Tıp, Adli Belge İnceleme Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi Adli Tıp AD
114 Oktay ÜNAL Makine Mühendisi Bakım-Onarım TCDD
115 Bülent AYIN Zabıt Katibi Kamera Çekimi, Fotoğraf Çekimi CD ve DVD Çözümü Sivas Adliyesi
116 Burak DUMAN Makine Mühendisi Makine Mühendisliği Atlas Agro
117 Neslihan DERELİ S.M Mali Müşavir Muhasebei Mali Müşavir -
118 Mustafa ERDABAK Makina Mühendisliği, İş Güvenliği Uzmanlığı Makina Mühendisi Asiltar Eğit. Tur Tic. Ve San. A.Ş.
119 Ömer ATEŞ Ziraat Mühendisi Ziraat Mühendisliği, Toprak Bölümü Bilgin OSEB Ltd Şti
120 Ümüt AKKAŞ Makine Mühendisi Makine Mühendisliği Sidemir Demir Çelik A.Ş.
121 Yunus BAKBAK Polis Memuru Balistik Ateşli Silah Uzmanı Hafik İlçe Emniyet Amirliği
122 Emre YÜKSEK Gıda Mühendisi, İş Güvenliği Uzmanı Gıda Mühendisliği, A Sınıfı iş Güvenliği Uzmanı Bayburt Group
123 Zekeriya GÜLÜM Mali Müşavir Mali Müşavir
 
124 Yusuf UYAR Mühendis Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisi TCDD 4.Bölge Müdürlüğü
125 Hakan SARIKAYA Gıda Mühendisi, İşletme, İş Güvenliği Uzmanı Gıda Mühendisi, İşletme, İş Güvenliği Uzmanı -
126 Önder GÜRSOY Akademisyen Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisi Cumhuriyet Üniversitesi Geomatik Mühendisliği Bölümü
127 Hakan Alper GÜLEĞLEN Makine Mühendisi, Sigorta Eksperi Makine Mühendisliği, Motorlu Karataşıtlar Sigorta Eksperliği, Sivas Atak Sigorta Ekspertiz Hizmetleri Ltd. Şti
128 Onur Ferdi GÜZEL Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisi Harita, Kadastro,Jeodezi Karayolları 16.Bölge Müdürlüğü
129 Burak KILIÇ Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisi Harita, Kadastro,Jeodezi Karayolları 16.Bölge Müdürlüğü
130 Fatih YURTSEVER İnşaat Mühendisi Gayrimenkul Değerlem Uzmanı -
131 Hanifi KARAKUŞ Rehber Öğretmen Eğitim Uzmanı Kangal Anadolu İmam Hatip Lisesi
132 Murat TOKDEMİR Maden Mühendisi İş Güvenliği Uzmanı Votorantim Çimento Fabrikası
133 Yusuf YILDIZ Sigorta Bankacılık - Sigortacılık Yıldız Sigortacılık
134 Murat ÖZKUL Orman Mühendisi Orman Mühendisliği Dumanlar Müteahitlik
135 Serdal AYDIN Trafik Kazaları Uzmanı, Trafik Kusur Tespit Uzmanı Polis Memuru Sivas İl Emniyet Müdürlüğü
136 Fatih ESEN Polis Memuru Kaza Araştırma ve Bilirkişilik Eğitimi Gemerek Trafik Tescil ve Denetleme Büro Amirliği
137 Aynur ÇABUK İnşaat Teknikeri İnşaat-İşletme Gemerek Belediyesi Fen İşleri Müd.
138 Fulya BOZBIYIK Ziraat Mühendisi Ziraat Mühendisliği Serbest
139 Hasan KARAKOÇ İnşaat Mühendisi İnşaat Mühendisliği Sivas İl Özel İdaresi
140 Orhan GÜNEŞ Makine Teknikeri, Teknik Personel Makine Bilirkişiliği, Satın Alma, İmalat TCDD 4.Bölge Müdürlüğü
141 Celal BÜTÜN Doktor Adli Tıp, Adli Belge İnceleme Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi Adli Tıp AD
142 Ferhat Nabi GÜLLER Muhasebe, Mali Müşavirlik Mali Müşavir -
143 Abubekir AKTAŞ Kadastro Teknisyeni Harita Kadastro Sivas Kadastro Müdürlüğü

 

 
26.12.2016
 

 
Mehmet Burçin ÇETİNKAYA BAŞKAN Enver YURTEN ÜYE Mustafa AKAY ÜYE

RESMİ KURUMLAR

ZİYARETÇİ DURUMU



Sivas Adliyesi Resmi Web Sitesi © 2017 Tüm Hakları Saklıdır.
[Son Güncellenme Tarihi - 21.2.2018] - Sivas Adliyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü - Bu Sitede Yayınlanan Tüm İçerikler, İzinsiz Kaynak Gösterilemez ve Yayınlanamaz.