Sivas E Tipi Ceza İnfaz Kurumu İçin Alınacak 3269 sayılı Uzman Erbaş Kanununa Tabi olarak Çalışmış Olanlardan Sözleşmeli İnfaz ve Koruma Memurluğu Boy-Kilo Sonuçları ve Sözlü Sınava Katılmaya Hak Kazanan Adaylara İlişkin Duyuru


T.C
SİVAS
ADLİ YARGI İLK DERECE MAHKEMESİ
ADALET KOMİSYONU BAŞKANLIĞI

 

3269 SAYILI UZMAN ERBAŞ KANUNUNA TABİ

OLARAK ÇALIŞMIŞ OLANLARDAN

SÖZLEŞMELİ İNFAZ VE KORUMA MEMURLUĞU ALIMI İÇİN

BOY-KİLO SONUÇLARI VE

SÖZLÜ SINAVA KATILMAYA HAK KAZANAN ADAYLARA İLİŞKİN

D U Y U R U

 

Sivas E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumunda çalışmak üzere ilan edilen kadroya başvuruda bulunan adaylara ilişkin 4 Ocak 2017 Çarşamba günü gerçekleştirilen Sözleşmeli İnfaz ve Koruma Memuru BOY-KİLO ölçümü sonuçlandırılarak aşağıda ilan edilmiş olup, adaylara başkaca bir bildirim yapılmayacaktır.

 

BOY ve KİLO Ölçüm sonuç rapor listesinde BAŞARILI olan adaylar SÖZLÜ SINAVA GİRMEYE HAK KAZANMIŞ olup,

Sözlü sınava girmeye hak kazanan adayların 16 Ocak 2017 Pazartesi günü saat 08:00’de Sivas Adalet Sarayı Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanlığında (Kadıburhanettin Mah. Erzincan-Ankara Karayolu üzeri No:8 SİVAS) nüfuz cüzdanları ve sözlü sınav giriş belgeleri (fotoğraf yapıştırılacak) ile birlikte hazır bulunmaları gerekmektedir.

 

İlan olunur.

 

BOY KİLO SONUÇLARI VE SÖZLÜ SINAVA GİRMEYE HAK KAZANAN ADAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ

RESMİ KURUMLAR

ZİYARETÇİ DURUMUSivas Adliyesi Resmi Web Sitesi © 2017 Tüm Hakları Saklıdır.
[Son Güncellenme Tarihi - 17.11.2018] - Sivas Adliyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü - Bu Sitede Yayınlanan Tüm İçerikler, İzinsiz Kaynak Gösterilemez ve Yayınlanamaz.