CUMHURİYET BAŞSAVCISI
MURAT İRCAL

SİVAS ADLİYESİ

DİĞER İŞLEMLER

SİVAS HAVA DURUMU

SIVAS

ŞEHİT CUMHURİYET SAVCISI MEHMET SELİM KİRAZ FUTBOL TURNUVASI DÜZENLENİYOR

           Sivas Adalet Komisyonu Başkanlığı tarafından organize edilen Şehit Cumhuriyet Savcısı Mehmet Selim Kiraz Futbol Turnuvası başlıyor.

 

            Yoğun iş temposunda görev yapan tüm yargı çalışanlarının sosyal bir aktivite içerisinde yer almaları ve aralarındaki iletişimi güçlendirmek, moral ve motivasyonlarını arttırmak amacıyla Sivas Adalet Komisyonu Başkanlığı tarafından organize edilen Şehit Cumhuriyet Savcısı Mehmet Selim KirazFutbol Turnuvası için ön kayıtlar alınmaya başladı.

 

           Turnuvaya Adli ve İdari Yargı Hakim, Cumhuriyet Savcıları ile adli ve idari yargı personelleri ile, ceza infaz kurumları ve Denetimli Serbestlik Müdürlüğü personelinin yanı sıra Sivas Barosuna kayıtlı avukatlarda katılabilecek.

 

           Takımlar ve turnuva fikstürü aşağıda yayınlanmış olup turnuva açılış maçı 1 Nisan 2017 Cumartesi günü saat 11:30 da Sivas İl Özel İdaresi sahasında yapılacaktır. Açılışa tüm yargı çalışanları davetlidir. Ayrıca final aşaması fikstürü, grup aşamalarının tamamlanmasından sonra belirlenecek olup, yine sitemiz üzerinden duyurulacaktır.

 

A GRUBU FİKSTÜR İÇİN TIKLAYINIZ

B GRUBU FİKSTÜR İÇİN TIKLAYINIZRESMİ KURUMLAR

ZİYARETÇİ DURUMUSivas Adliyesi Resmi Web Sitesi © 2017 Tüm Hakları Saklıdır.
[Son Güncellenme Tarihi - 17.11.2018] - Sivas Adliyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü - Bu Sitede Yayınlanan Tüm İçerikler, İzinsiz Kaynak Gösterilemez ve Yayınlanamaz.