Şehit Cumhuriyet Savcısı Mehmet Selim Kiraz Anısına Düzenlenen Adalet Futbol Turnuvası Başladı


                 Sivas Adalet Komisyonu Başkanlığımızca Şehit Cumhuriyet Savcısı Mehmet Selim Kiraz anısına düzenlenen Adalet Futbol Turnuvası'nın açılışı Cumartesi günü yapıldı.

 

                 Adliye birimleri, cezaevi personeli, Sivas Barosu'na kayıtlı avukatların da yer aldığı toplamda 15 takımın katıldığı turnuvanın açılışına Adalet Komisyonu Başkanı Mehmet Burçin Çetinkaya, Başsavcı Vekilimiz Taner Güngör, Baro Başkanı Avukat Hakan Bahadır, Sivasspor Asbaşkanı Faruk Taşseten, Sivasspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, hakimler, savcılar, cezaevi müdürleri ve adli personel katıldı.

 

                 Futbol turnuvası açılış programında bir konuşma yapan Adalet Komisyonu Başkanımız Mehmet Burçin Çetinkaya, "31 Mart 2015 tarihinde şehit olan savcımızın anısını yaşatmak, onu yad etmek amacıyla turnuvamıza savcımızın ismini koymayı uygun gördük. Turnuvamızın amacı Adliyemiz, cezaevi personellerimiz ve Baro Başkanlığımız arasında dostluk, beraberlik ve birliği sağlamaktır. Sporun önemini hepimiz biliyoruz. Bunu hayatımıza yaymaya çalışıyoruz" dedi.

 

                 Sivasspor Teknik Direktörü Samet Aybaba ise "Futbol birleştirici ve barıştırıcıdır. Böyle turnuvalar öncelik kazanırsa insanların sevgisi ve birbirine bağlılığı artar. Turnuvayı düzenleyen arkadaşları kutluyorum. Şehidimiz Cumhuriyet Savcısı Mehmet Selim Kiraz'a da rahmet diliyorum" ifadelerini kullandı.

 

                 Adliye personeli tarafından 15 takımdan oluşan turnuvanın başlama vuruşunu Sivasspor Teknik Direktörü Samet Aybaba yaptı.

Daha sonra ilk karşılaşmanın startı verilirken, karşılaşmalar 23 Nisan tarihine kadar devam edecek.

 

 

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

RESMİ KURUMLAR

ZİYARETÇİ DURUMUSivas Adliyesi Resmi Web Sitesi © 2017 Tüm Hakları Saklıdır.
[Son Güncellenme Tarihi - 17.11.2018] - Sivas Adliyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü - Bu Sitede Yayınlanan Tüm İçerikler, İzinsiz Kaynak Gösterilemez ve Yayınlanamaz.